"Kültür ve sanatı önemsiyoruz"
Kılıç halk iftarında
Erenler'de denetimler ürüyor
Kamer Sokak’a Misafir Oldu

Başarıyı Şansa BırakmıyoruzHaber Tarihi : 05 Aralýk 2018 22:15

Yaşam

"Adabilim Okulları her hafta periyodik hale getirmiş olduğu Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencilerine özel gerçekleştirilen Konu Tarama Sınavlarına (KTS) devam ediyor."

Başarıyı Şansa Bırakmıyoruz

Adabilim Okulları her hafta periyodik hale getirmiş olduğu Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencilerine özel gerçekleştirilen Konu Tarama Sınavlarına (KTS) devam ediyor.

 

Sosyal ve akademik yönden gerçekleştirdiği her türlü etkinlikle dikkat çeken ve bu anlamda "öncü" bir kurum olarak çalışmalarına ara vermeksizin devam eden Adabilim Okulları, Konu Tarama Sınavlarına (KTS) devam ediyor. Tıpkı önceki sınavlarda olduğu gibi bu haftaki oturumda da resmi sınav formatı bire bir şekilde uygulandı. Benzer etkinliklerin devam edeceğini belirten Adabilim Anadolu Lisesi Rehberlik Öğretmeni Sabire Girgin, "Geleneksel hale getirdiğimiz uygulamalarımızla öncülük eden bir kurum olma özelliğimizi de her zaman olduğu gibi bu yılda pekiştirmiş bulunmaktayız. Evlatlarımızın her türlü gereksinimini göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz deneme sınavlarımız farklı zamanlarda ve farklı periyotlarda devam edecek” dedi

 

“Yapmış olduğumuz bu sınavlarda evlatlarımızın gerek sınav içi gerekse sınav dışı her türlü etmenle önceden yüzleşme imkânını sunmaktayız. Ayrıca uygulamış olduğumuz deneme sınavlarımız her biri alanında uzman hem dershane hem de okul tecrübesine sahip lider öğretmen kadromuz tarafından değerlendirilip öğrencilerimizin her türlü açığının kapatılıp konuların pekiştirilmesine yönelik çalışmalarla başarıyı şansa bırakmıyoruz” dedi.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.