Karasu'da mazgallar temizleniyor
SASTOP’tan Işıksu’ya Ziyaret
Asfalt çalışmaları sürüyor
TARAKLI BEZİ Dokuma Kursu

İhtiyaçlara beraber çözümHaber Tarihi : 07 şubat 2019 00:31

Yaşam

"YÖÇEYDER’i ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Dernek olarak çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. "

“Hep birlikte iyiliği yaymaya devam edeceğiz”

 

YÖÇEYDER’i ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Dernek olarak çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. İnşallah hep birlikte iyiyi ve güzeli yaymaya devam edeceğiz. Şehrimiz insanlarına sahip çıkarak, ihtiyaçları beraberce çözeceğiz” dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ni (YÖÇEYDER) ziyaret etti. Dernek Başkanı Ali Türkoğlu ve yönetimi ile bir araya gelen Yüce, derneğin çalışmalarına ilişkin bilgiler aldı.

 

Dernek faaliyetleri

 

Dernek Başkanı Ali Türkoğlu, “Yetiştirdiğimiz öğrenciler şu anda üniversite çağına geldi. Hamdolsun onların duaları ile bizler çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çeşitli alanlarda kurs faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Derneğimizin üstlendiği görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

 

İhtiyaçlara beraber çözüm

 

Başkan Adayı Ekrem Yüce, YÖÇEYDER’in manevi olarak çok önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, “Sivil Toplum Kuruluşlarının bizim kültürümüzde yeri ayrı. İnsanların sorumluluğunu üzerinize alıyorsunuz bu çok önemli bir şey. İnşallah hep birlikte iyiyi ve güzeli yaymaya devam edeceğiz. Şehrimiz insanlarına sahip çıkarak, ihtiyaçları beraberce çözeceğiz. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.