Şampiyonlar Acar’ı Ziyaret etti
‘Polis Haftasını kutladı’
"Hizmet Etmeye Devam"
“Hayırlı olsun” ziyareti

İşgüzar,Kızılay Erenler'deHaber Tarihi : 06 Kasım 2018 22:59

Yaşam

"Türk Kızılay’ı Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar Kızılay Haftası kapsamında Kızılay Erenler Şubesini ziyaret etti."

Ahmet İşgüzar Kızılay Erenler Şubesini ziyaret etti

Türk Kızılay’ı Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar Kızılay Haftası kapsamında Kızılay Erenler Şubesini ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında bilgi aldı

Kızılay Haftası kapsamında bir takım ziyaretlerde bulunan Türk Kızılay’ı Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar beraberinde Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki ile birlikte Kızılay Erenler Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Ahmet İşgüzar yeni açılan Kızılay şubesini gezerek Kızılay Erenler Temsilcisi Ahmet Özgedik’ten şube çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“Çaresizlerin çaresi olmaya devam ediyoruz”

Toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın vurgulandığı ziyarette Ahmet İşgüzar “  Türk Kızılay’ı olarak bizi destekleyen belediyemizin de sayesinde Erenler İlçemizde de kimsesizlerin kimsesi, çaresizlerin çaresi olmaya devam ederek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ülkemizin en büyük ve en köklü sivil toplum kuruluşu olarak toplumsal dayanışma ve yardımlaşma da yön verme ve örnek olma görevlerini yerine getiriyoruz. Bu görevleri yerine getirmede belediyelerimizin desteklerinin de bilincindeyiz. Türk Kızılay Ereler Şubesinin açılmasında ön ayak olan Erenler Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Kızılay Erenler Temsilcisi Ahmet Özgedik’e de çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

“Hayırlı işlere vesile olmaya çalışıyoruz”

Ziyaretten dolayı mutluluk ve memnuniyet duyduğunu dile getiren Özgedik ise “  Erenler Kızılay’ı Erenler Belediyesinin de destekleri ile kurulmuş vatanına bayrağına, milletine ve demokrasisine sahip çıkan göz bebeği bir hayır kuruluşu olarak güzel çalışmalara hayırlı işlere vesile olmaya devam edeceğiz. Hem Türk Kızılay’ımıza hem de belediyemize yakışır şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz ” diyerek ziyaretlerinden dolayı Genel Sekreter Yardımcısı İşgüzara Sakarya Şube Başkanız Zahit Tiryaki’ye ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’ya teşekkür etti.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.