Bisiklet takımı derece yaptı
Şampiyon Keskin'i ağırladı
"‘Aşkın Vav Hali" sergilendi
Kartalspor  işi bitirdi

Kişisel gelişim ve motivasyonHaber Tarihi : 30 Aralýk 2018 01:23

Kültür-Sanat

"Toplu taşımada maksimum memnuniyet hedefiyle şoförlere yönelik olarak gerçekleştirilen eğitimler devam ediyor."

“Hedef toplu taşımada en kaliteli hizmet”

Toplu taşımada maksimum memnuniyet hedefiyle şoförlere yönelik olarak gerçekleştirilen eğitimler devam ediyor. Pistil, “Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımada hizmet kalitesini arttırmak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için ulaşım filomuzun şoförlerine, kişisel gelişim ve motivasyon başlıkları altında eğitimler sunuyoruz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı toplu taşımada hizmet kalitesini arttırmak için eğitim çalışmalarına devam ediyor. Türkiye Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla belediye otobüs şoförlerine yönelik olarak gerçekleştirilen kişisel gelişim ve motivasyon eğitimleriyle ulaşımda maksimum memnuniyet hedefleniyor.

 

Kişisel gelişim ve motivasyon

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Toplu taşıma şoförlüğü trafikte geçirilen zaman fazla olduğu için icra edilmesi zor bir meslek. Şoförlerimiz gün boyu farklı olaylarla karşılaşıyor. Dolayısıyla Büyükşehir olarak toplu taşımada hizmet kalitesini arttırmak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için ulaşım filomuzun şoförlerine, kişisel gelişim ve motivasyon başlıkları altında; etkili iletişim, öfke ve stres kontrolü eğitimleri sunmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Maksimum memnuniyet

Gruplar halinde gerçekleştirilen eğitim çalışmalarına değinen Pistil, “Toplu taşıma filomuzun çalışanlarına farklı konular hakkında eğitimler verdik. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet, güvenilir ve rahat ulaşım sunabilmek için eğitimlerimiz devam edecek. Toplu taşımada yeniliğe ayak uyduruyor, gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Toplu taşımada maksimum memnuniyet sağlamak için çalışmaya, hemşehrilerimize kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.