Şampiyonlar Acar’ı Ziyaret etti
‘Polis Haftasını kutladı’
"Hizmet Etmeye Devam"
“Hayırlı olsun” ziyareti

Son teknoloji sistmelerHaber Tarihi : 04 Kasım 2018 01:27

Yaşam

" Vali Balkanlıoğlu, “Sakarya’nın geleceği için son derece faydalı işler yapılıyor. ""

Vali Balkanlıoğlu’ndan veda ziyaretleri

SASKİ’nin projeleri şehir için çok değerli

SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş’e ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, “Sakarya’nın geleceği için son derece faydalı işler yapılıyor. Son teknoloji arıtma sistemleri ile musluklara kaliteli su ulaştırılıyor” derken, Keleş ise, “Sayın Valimiz şehrimize önemli katkılarda bulundu. Kurumumuz tarafından hayata geçirilen projelerle de yakından ilgilenerek bizlere gerekli destekleri sundular” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Vali İrfan Balkanlıoğlu ve Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u SASKİ Genel Müdürlüğü’nde ağırladı. Buluşmada Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan da yer aldı.

 

Önemli katkılar

Vali Balkanlıoğlu ile görev süresi boyunca uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Dr. Rüstem Keleş, “Sayın Valimiz şehrimize önemli katkılarda bulundu. Kurumumuz tarafından hayata geçirilen projelerle de yakından ilgilenerek bizlere gerekli destekleri sundular. Attığımız adımlarda yanımızda oldular. Kendilerine teşekkür ediyor ve Mülkiye Başmüfettişliği görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Son teknoloji sistmeler

Vali İrfan Balkanlıoğlu, “SASKİ şehrimiz için önemli projeleri hayata geçiriyor. Bizler de tesisleri ve Akçay Barajı Projesi kapsamında gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleme imkânı bulmuştuk. Sakarya’nın geleceği için son derece faydalı işler yapılıyor. Son teknoloji arıtma sistemleri ile musluklara kaliteli su ulaştırılıyor. Genel Müdürümüzü ve SASKİ çalışanlarını tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.