Karasu'da mazgallar temizleniyor
SASTOP’tan Işıksu’ya Ziyaret
Asfalt çalışmaları sürüyor
TARAKLI BEZİ Dokuma Kursu

Stad için star verildiHaber Tarihi : 07 şubat 2019 00:24

Spor

"Geyve belediye başkanı Murat Kaya,  ASKF başkanı Yaşar Zımba, tadının yapımı ve süreci konusunda gerekenler konuştu."

GEYVE STADI İÇİN ELBİRLİĞİ..

Geyve belediye başkanı Murat Kaya,  ASKF başkanı Yaşar Zımba, Belediye meclis üyesi Neşet Çakır, ASKF Başkan yardımcısı Uğur Kobaş, Geyvespor başkanı Erdinç Tuna,  bugün Geyve belediyesinde bir toplantı yaparak yeni Geyve stadının yapımı ve süreci konusunda gerekenler konuştu.

Başkan Murat Kaya’ya Yeni Geyve spor komleksi ve stat hakkında bilgi verilirken, Başkan Murat Kaya’da yeni tesisin hayata geçmesi için ödenmesi gereken 244 bin lira için gerekli girişimlerin yapılacağı müjdesini verdi.

Görüşmenin bir bölümünde Başkan Murat Kaya Büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem Yüce’yi konuda hakkında hemen bilgilendirdi.

ASKF başkanı Yaşar Zımba “Biliyorsunuz şu an ilçe stadı maç oynanacak düzeyde değil. İlçenin ihtiyacı olan ilçe stadının yapımı için Büyükşehir adayı Ekrem Yüce söz verdi ve başkan Murat Kaya’da stat için elinden geleni yaparak destek oluyor.

İnşallah mart ayı sonuna kadar sahanın tahsisi için yatırılması gereken 244 bin lira ilgili Bakanlığa yatırılıp en kısa zamanda büyükşehir belediyesi stadı yapacak. Başkanlar haricinde stad yapım işinin takipçisi olan Gençlik ve Spor il Müdürü Fatih Çelikel, Geyvespor başkanı Erdinç Tuna başta olmak üzere Meclis üyesi kardeşimiz Neşet Çakır, başkan yardımcımız Uğur Kobaş’da teşekkür ederiz. Dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.