"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

"Hizmetkar Olmaya Talibiz"Haber Tarihi : 17 Kasım 2018 20:41

Siyaset

"Karaş;"Erenler’i 5 sene yönetip Belediyecilik nasıl yapılır anlayışını tüm Erenler halkının takdirine bırakacağız."

 

 Selamlama Konuşması

“Değerli HAZİRUN,

İLÇE BAŞAKNIM, BELEDİYE BAŞKANIM, ANA KADEME MENSUPLARI, ÇOK DEĞERLİ HANIM KARDEŞLERİM, GENÇ KARDEŞKLERİM, MAHALLE TEMSİLCİLERİ…

ADAY ADAYI ARKADAŞLARIM…

Allah’ın izniyle Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Erenler İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı için yola çıktık.

Bu Demokratik bir süreçtir. Aday adayı olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim. HAKKIMIZDA, SİZLER TEMAYYÜL OYLAMALARINIZLA, Genel merkezimiz yetkili organlarıyla nihai kararı verecektir.

Partimizden ve her hangi sivil toplum kuruluşundan Bu Güne dek Kim Erenler’e 1 çivi çakmışsa hepsine huzurunuzda teşekkür ediyorum.

Lütfedip oylarınızla bizi desteklediğinizde emin olunuz ki yüzünüzü kara çıkarmayacağım.!!!

Takdir edersiniz ki,

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLACAK OLAN KİMSE,

1.            Finans Yönetimini Bilen Birisi Olmalı

2.            Kaynak Yönetimini Bilmeli

3.            Kalite Yönetimini Bilmeli

Biz Aday Gösterilirsek,

Belediye ile halkımız arasındaki engelleri kaldıracağız Söz Veriyoruz Belediye başkanının makam  kapısı da olmayacaktır, halkımızın önüne engel koymayacağız.

Konusunun uzmanı ekibimizle çalışmalar içindeyiz. Ekibimizle 5 yıllık bir çalışma programı hazırlıyoruz. 5 yıllık projelerimizi Aday Gösterildiğimizde halkımızla en kısa süre içerisinde paylaşacağız.

Ekibimizde, eğitimci, avukat, mimar, mühendis, doktor, duayen belediyecilik geçmişi olan siyasi büyüklerimiz ve iş adamları bulunacaktır. Donanımlı ve güçlü bir ekiple bizim üzerimize düşen bu görevi Siz Değerli Partililerimizle ve Erenler halkı ile el ele verip birlikte başaracağız inşallah.

Biz Erenlere Hizmetkar Olmaya Talibiz. Biz Erenler’i 5 sene yönetip Belediyecilik nasıl yapılır anlayışını tüm Erenler halkının takdirine bırakacağız.

Büyükşehir belediye başkanımızla uyumlu, eşgüdümlü bir çalışma yürüteceğiz.

Genel merkezimize ve Partililerimizle uyum içerisinde çalışıp. Gece gündüz demeden Hizmete talip olacağımızdır., Mart 2019 seçimlerinde Partimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beye Layık Olan Oyla Seçilmek Arzumuzdur.

Değerli Hazirun şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

 

Saygılarımla

Osman Karataş

Ak Parti Erenler Belediye Başkan

Aday Adayı

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Yorumlar

Ekleyen : Kenan Demir
Tarih : 18/11/2018 01:41
"Osman Karataş"
Başkan bizi konuşmanızla mest etiniz, Erenler sizin gibi idealist, kararlı insanı bekliyor. saygılar

Diğer Yorumlar İçin Tıklayın
Yorum Ekle