"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Kitap kardeşliği başladıHaber Tarihi : 05 Nisan 2020 02:44

Kültür-Sanat

"Büyükşehir ‘EvdeKal KitaplaKal’ sloganı ile vatandaşların her daim yanında olabilmek adına yeni bir uygulamayı hayata geçirdi."

Kitap kardeşliği Büyükşehir ile sağlanacak

Büyükşehir ‘EvdeKal KitaplaKal’ sloganı ile vatandaşların her daim yanında olabilmek adına yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Bu kapsamda vatandaşlar okumuş oldukları kitapları ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak için www.sakarya.bel.tr, mobil uygulama ve ALO 153 üzerinden Çözüm Masasıyla iletişime geçebilirler.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Koronavirüsü ile mücadele kapsamında yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. ‘EvdeKalKitaplaKal’ sloganı ile başlatılan bu kampanya kapsamında vatandaşlarımız okumuş oldukları kitapları hemşehrilerine ve kardeşlerine göndermek için www.sakarya.bel.tr, mobil uygulama ve ALO 153 üzerinden Çözüm Masasıyla iletişime geçebilirler.

EvdeKalKitaplaKal

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “EvdeKalKitaplaKalsloganıyla başlatılan bu yolda, vatandaşlarımızın her daim yanında olmak adına önemli projeler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamdaÇözüm Masası ekibimiz aldığı talepler doğrultusunda görevlileri göndererek vatandaşlarımızdan kitapların toplanması sağlanır. Toplamış olduğumuz kitaplar dezenfekte edilerek hazır hale getirilir. Evde kalan vatandaşlarımız kitap almak için Çözüm Masası ekibimize taleplerini iletebilir. Alınan talepler doğrultusunda kitap isteyen vatandaşlarımıza tamamen hijyenik bir biçimde teslim edilir” denildi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.