"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Konteynerlara görsellik Haber Tarihi : 16 Eylül 2020 04:10

Yaşam

"Çöp konteynerlarını vatandaşların kullanımına daha uygun hale getirmek amacıyla çim kaplı kafes ile giydiriliyor."

ERENLER DE ÇÖP KONTEYNERLERI SENTETİK ÇİM KAFES İLE GİYDİRİLİYOR

 

Erenler Belediyesi çöp konteynerlarını sentetik çim kaplı kafesle giydiriyor.

 

Erenler Belediyesi ilçede devam eden çalışmalar sonucunda alt yapı ve üst yapısı tamamlanan sokak ve caddelerde çöp konteynerlarınıvatandaşların kullanımına daha uygun hale getirmek amacıyla çim kaplı kafes ile giydiriyor.

 

‘DEVAM EDECEK’

Çalışma hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu, “Alt yapı ve üst yapı çalışmaları tamamlanan sokak ve caddelerimizde çöp konteynerlarının sentetik çim kafes ile giydirilmesi çalışması vatandaşlarımız tarafından beğenilmiştir ve başlatılan uygulama alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanan sokak ve caddelerimizde devam edecektir.”

 

‘DAHA TEMİZ BİR ERENLER’

Cerrahoğlu, “Göreve geldiğimiz günden itibaren ‘Daha Temiz Bir Erenler’ için çalışmalarımızı bu doğrultuda gelecek nesillere, evlatlarımıza daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için sürdürüyoruz. Bu konuda hassasiyet ile çevreyi koruyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.