"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Pazarda sıkı denetimHaber Tarihi : 11 Nisan 2020 00:31

Yaşam

"Çarşamba Pazarının sebze ve meyve kısmı Erenler Belediyesi ve Polis ekiplerinin aldığı önlemler ile hizmet veriyor."

ÇARŞAMBA PAZARINDA SIKI TEDBİRLER ALINDI

 

Çarşamba Pazarının sebze ve meyve kısmı Erenler Belediyesi ve Polis ekiplerinin aldığı önlemler ile hizmet veriyor.

 

Erenler de Çarşamba günleri kurulan ‘Çarşamba Pazarı’nda Koronavirüs salgınına karşı yoğun tedbir ve önlemler alındı. Erenler Belediyesi tarafından alınan tedbirler kapsamında Kumaş Pazarı geçici olarak kapatılmış, halkın temel ihtiyaçları için ise meyve ve sebze pazarının açılacağı ifade edilmişti.

 

ÖNLEM ALINDI

Çarşamba Pazarında alınan tedbirler kapsamında pazara giriş noktaları Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri ve Polis Ekipleri tarafından kurulan barikatlar ile sağlanıyor. Maskesiz vatandaşların geçişine izin verilmezken maskesi olmayan vatandaşlara maske dağıtılıyor, aynı zamanda Pazar yerine girecek olan vatandaşlarınateşi olup olmadığı kontrol ediliyor. Yanı sıra 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlara ise uyarılarak emniyet güçleri tarafından evlerine götürüldü.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.