"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Uzunoğlu'nda başarıya ödülHaber Tarihi : 22 Ağustos 2017 12:27

Yaşam

"Yaz Kuran Kurslarının tamamlanması münasebeti ile Uzunoğlu Pasaj Mescidinde düzenlenen programa veliler yoğun ilgi gösterdi."

 Uzunoğlu'ndan Hatim

Yaz Kuran Kursu tamamlandı

Uzunoğlu Pasajında ödüller dağıtıldı

Başarıya ödül

Yaz Kuran Kurslarının tamamlanması münasebeti ile Uzunoğlu Pasaj Mescidinde düzenlenen programa veliler  yoğun ilgi gösterdi.

 

Kurs 9 Hafta sürdü

Uzunoğlu Pasajı mescidinde 12 Haziran - 18 Ağstos tarihleri arasında gerçekleşen Yaz Kuran Kursu programı Perşembe günü yapılan Hatim merasimi ile sona erdi. 9 Hafta 135 saat devam Yaz Kuran Kursu Hatim programına;  Cami cemaati , Uzunoğlu İşhanı yöneticileri ve  çok sayıda veli katılım gösterdi.

 

Başarılı Kursiyerlere Ödül

Uzunoğlu Mescid İmam Hatibi  Rahman Şengül  ve yardımcı öğreticiler; Ömer Al Salman, Harun Çaltıkoğlu titizlik ile üzerinde  durdukları Hatim programda öğrenciler dokuz hafta süresince öğrendikleri , ezberledikleri Kuran-ı Kerim’den bazı sureler okuyarak ve ilahiler söyleyerek misafirlere duygulu anlar yaşattılar. Yapılan  Hatim duasının sonrasında, Yaz boyunca yapılan çeşitli konulardaki yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. İştirak eden katılımcılara da program çıkışında ikram da bulunuldu.

 

17 Ağustos Şehitleri unutulmadı

Velilerin yoğun ilgi gösterdiği Hatim programın sonun da kurs öğrencilerinden Muhammed Tarık Çapa yaptığı dua'da. 17 Ağustos Şehitleri unutulmadı.

 

Velilere teşekkür

Uzunoğlu Pasajı Mescidi İmam Hatibi Rahman Şengül, “Yaz boyunca  derslerini yakından takip eden yavrularımız Kuran-ı Kerimi okumasını öğrenmelerinin yanı sıra kendilerine ömürleri boyunca lazım olacak temel konular hakkında da bilgilenmelerini sağladık. Yaz dönemi boyunca öğretmeye çalıştığımız konularda yarışmalar düzenleyerek yavrularımızın bilgileri pekiştirmeye çalıştık.  Öğrencilerimizin gayretleri  ve velilerimizin destekleri ile bu güne geldik.. Uzunoğlu Pasaj esnafı da dönem boyunca desteklerini  bizlerden esirgemediler. Ve hep yanımızda oldular. Bu vesile ile bizlere desteklerini eksik etmeyenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Uzunoğlu Pasajı Mescidinde  Gerçekleşen Yaz Kuran Kursu tamamlanması münasebeti ile düzenlenen  program da Kurs boyunca tertiplenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüller verildi.

 

Süreli ve Güze Kuran-ı Kerim Okuma (A)

1. Hakan Sertvuran

2. Selim Enes Yeni Pazar

3. Berat Emre  Altan

4. Heysem Şengül

5. Ahmet Esat Altan

 

Süreli ve Güze Kuran-ı Kerim Okuma (B)

1. Muhammed Tarık Çapa

2. Ömer Safa Altan

3. Asaf Özkal

4. Kerem Ensar Güler

5. Talha Şengül

 

Santranç Turnuvası

1. Ömer Güler

2. Berat Emre Altan

3. Arda Yetiş

 

6 Hafta Düzenli Ezber Verenler

1. Yusuf Eymen Parlak

2. Heysem Şengül

3. Muhammet Tarık Çapa

4. Selim Enes Yeni Pazar

5. Haktan Sertvuran

6. Ahmet Yuşa Bal

 

 

FOTO 1  Süreli ve Güze Kuran-ı Kerim Okuma (A)

FOTO 2 Süreli ve Güze Kuran-ı Kerim Okuma (B)

FOTO 3 6 Hafta Düzenli Ezber Verenler

FOTO 4  Santranç Turnuvası

 

 

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.